İptal ve İade

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

GENEL:

Web sitesi üzerinden elektronik tasarım siparişi verebilir, boyut olarak ön yönlendirme ve mesafeli siparişini kabul edilirsiniz.

Alıcılar, satın alma talebiyle ilgili olarak 6502 tüketicinin Korunması olarak 6502 sayılı sözleşmeler Hakkında (RG:27.11/29188) ile ilgili seçmeki gösterima iletir.

Ürün sevkiyatı olan kargo firmaları tarafından ödenecektir.

Satın alındığında, satın alınan her bir günlük ürün yetiştirmek ile alıcının gösterdiği adresteki ve/veya eğitimlere teslim edilir. Bu içinde teslim edilirse, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

Satın alınan ürün, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve garanti belgesi, kullanım klavuzu gibile teslim edilmek zorundadır.

satınalma tarihinde satılmasının mümkün olmaması durumunda, bu tarihten itibaren 3 gün içinde geçecek olana kadar. 14 gün içinde de toplam bedel iade edilmek zorunda.

 ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

Alıcı, satın alınan ürün ödemez veya banka kayıt iptal edilir, Satıcının ürünlerinde teslim edilebilir sona erer.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

Ürün tesliminden sonra, ürünün teslim edilmesinden sonra, alıcı tarafından tahsil edilecek olan alıcının alıcısı tarafından sahip olunacak şekilde edinilirse ve satın alınan ürün ilgili banka veya finans tarafından satın alınan satıcı'ya ödenecek ise, Alıcı, sözleşme konusu projeden 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI'nın alıcısı tarafından alınacak şekilde alınacaktır. SATICI'ya iade etmek gerekir.

 ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

Satıcı'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı'ya bildirilir. Siparişin iptalini, gerçek ile tamamlama veya tamamlama kalkana kadar ertelenmesini isteme. Alıcı iptali sağlar; Ödemeyi iletebilir ise iptalinden itibaren 14 gün içinde nakitten bu ücrettir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile alınmış ise ve iptal kabul edilir, bu iptalden itibaren yine 14 içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcısının 2-3 haftasında üzerinden göndermesi olasıdır.

 ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜĞÜ:

Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim edilecek önce; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargodan teslim almayacaktır. Teslim edilen mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özen göstermek zorunda olmalı. Cayma hakkı kullanılamazsa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilir.

 ÇAYMA HAKKI:

ALICI; satın alınan üründen veya kendi adresindeki kişiyle/kurululu dörtşa teslimden 14 (ondan oluşan) içinde, SATICI'nın günkü bölümündeki satışıyla hiçbir satışta ve cezai sorumluluğu üstlenmeden ve herhangi bir hediye vermeyen malı reddederek sözleşmeden cayma siparişi vermeyebilir.

 SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ÜNVANI : palmedyayapim.com

ADRES :  Dumlupınar Mahallesi Pamukkale Caddesi No 2 Kat 4 daire 17/ Bursa / TÜRKİYE

WEB : www.palmedyayapim.com

E-POSTA : info@palmedyayapim.com


ÇAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

 

Veri kaydedebilme ve veri saklama araçlarının, malzemelerinin ambalajının kullanım amaçlı olması gerektiği gibi değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, onayının onayı ile eğerasına başlanan hizmetlere yönelik cayma kullanımında kullanımda kapsamlı değildir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, ambalaj, şerit vb.) teslim edilmesi  için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, bozulmamış ve almamış olması gerekir.